Haberler

ŞEHİT AİLELERİMİZİN SOFRALARINA KATILDIK.

Garnizon Komutanlığı tarafindan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gününe özel olarak şehit ve gazi ailelerimiz için düzenlenen yemekte şehit ailemizin sofrasına katıldık.Emeği geçenlere teşekkürlerimi sunarım.

DURSUN DAĞDELEN
TOBB DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANI
MERZİFON TSO YÖNETİM KURUL...

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gününe özel olarak hazırlanan programa katıldık.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Merzifon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Akif GÜLLE Kültür Merkezi'nde 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gününe özel olarak hazırlamış oldukları programa katıldık. Emeği geçenlere teşekkürlerimizi sunuyorum

DURSUN DAĞDELEN
TOBB DIŞ İLİŞKİLER ...

Çanakkale Zaferi’mizin 104. yıl dönümü

Çanakkale Zaferi’mizin 104. yıl dönümünde Hava Şehitliğimizde düzenlenen törene İlçe Protokolü, şehit yakınlarımız ve İş insanlarımızla birlikte katılarak şehitliğimizi ziyaret ettik.Tüm Şehitlerimizi, aramızdan ayrılan Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

DURSUN DAĞDELEN
TOBB DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANI
MERZİFON TSO ...

BURASI MERZİFON BURADA İŞ VAR.

İlçe Kaymakamımız Sn. Gürkan DEMİRKALE,SGK İl Müdürü Sn. NURCAN YURT ŞENEL, Çalışma ve İşkurumu İl Müdürü Sn. OSMAN YILMAZ, Aile Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürü Sn. MUSTAFA ARSLAN, KOSGEB İl Müdürü Sn. Bayram Ali KUK...

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019

Uygulanmakta olan İstihdam Teşviklerine ilave olarak getirilen ve uygulamaya başlanan “ 2019 YILI İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ” kapsamında verilen teşviklerin tanıtılacağı ve Odamız ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan toplantımızda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

DURSUN DAĞDELEN
TOBB DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANI
MERZİFON TSO YÖNETİM KURULU ...